Sezonluk Etkinlikler

Yaz mevsiminde iş yoğunluğunuzdan çıkıp hafta sonlarınızı arkadaş çevreniz veya aile dostlarınız ile denizde geçirmek isteyebilirsiniz. Antalya’nın Kaş ilçesindeki Patara antik kenti yakınında bulunan ve bu bölgedeki en büyük ve güzel plajlardan biridir. Caretta Caretta kaplumbağalarına ev sahipliği yapan Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Çıralı Plajı, dünyada eşine az rastlanır güzellikte bir plajdır.

Muğla ilinin Ortaca İlçesinde bulunan İztuzu plajı, dünyada doğallığını koruyan ikinci plaj olma ödülüne sahip olan tam bir doğa harikası. Bir tarafı tatlı su, diğer tarafı Akdeniz olan bu kumsalın bir benzeri daha yok. Antalya’da Kalkan - Kaş yolu üzerinde bulunan Kaputaş plajı, denize girip güneşlenmek için mükemmel bir seçenek. Dünya'da pek eşi benzeri olmayan bu coğrafi yapıdaki plaj, kamyon ağzı şeklindedir. Kaputaş plajında mavinin her tonunu görmek mümkün.

Bozburun yarımadasındaki iki tatil köyünün arasına gizlenmiş küçük bir koy olan Amos, ahşap şezlonglarının arasına çakıl taşları dağılmış plajıyla, Marmaris’in ışıklarına rağmen koy boyunca uzanan bozulmamış bir güzelliğe sahip. Muğla'nın Ula ilçesine bağlı olan Akyaka Gökova, bir tarafında Azmak Nehri, diğer yanında Gökova Körfezi ile cenneten bir köşe. Burada yeşil ile mavi adeta dans ediyor, size de izlemesi kalıyor. Muğla'nın tatil beldelerinden biri olan Ölüdeniz, Fethiye ilçesine bağlıdır. Beyaz renkli kumsalı, mavi ve turkuaz renkli sularıyla tüm yıl tatili beklemiş olanlar için mükemmel bir seçim.

Kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasında yer alan kayak merkezlerine şimdi daha ekonomik ve güvenli bir şekilde ServisciAmca.com ile organize edebilirsiniz. Bursa Uludağ, Bolu Kartalkaya, Kayseri Erciyes, Antalya Saklıkent, Isparta Davraz, İzmir Bozdağ gibi yerlere gerek üniversite organizasyonları düzenleyerek gerekse de kurumsal şirket motivasyonunuzu artırmak için organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Kayak & Snowboard keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız siz organizasyonunuzu yapın biz size en uygun servis aracını sizin için organize edelim.

Çok sevdiğiniz bir aile dostunun, o anı unutmamasını istediğiniz sevgilinizin veya eşinizin ya da sizin için önemli olan iş arkadaşınızın doğum gününü kutlamak istiyorsanız ve planladığınız mekanda da alkol tüketilecek ya da mekana ulaşım zor olan bir noktada ise ServisciAmca.com sizi ve organizasyonunuzu yarı yolda bırakmayacaktır.

Sezonluk etkinlikler arasında yükselen bir spor dalı olan su altı dalış etkinliklerinize gidebilmek için artık ulaşım sorununuz ve uygun ücretli servis aracını bulma sorununuz ortadan kalkıyor. Artık gönül rahatlığı ile siz de Ayvalık Deli Mehmet – BALIKESİR’e, Kaş Kanyon – ANTALYA’a, Bodrum Küçük Reef – MUĞLA’ya, Kaş Flying Fish – ANTALYA’ya, Fethiye Afkule – MUĞLA’ya, Minnoş Kayalığı – ÇANAKKALE’ye, Sivriada – İSTANBUL’a dilediğiniz zaman ve tarihte en uygun aracı sizin için gönderiyoruz. 

Rafting sporu ülkemizde Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonuna bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Son zamanlarda Rafting sporu üniversitelerde de vazgeçilmez organizasyonlar arasında yerini almıştır. Çoruh Nehri – Artvin, Fırtına Vadisi – Rize, Dalaman Çayı – Muğla, Melen Nehri – Düzce, Köprüçay – Antalya, Bekili Deresi – Denizli Türkiye’de önde gelen Rafting spor merkezleridir. 

Siz organizasyonlarınızı yapın biz size en uygun servis aracını ServisciAmca.com farkıyla size belirlediğiniz tarih ve saatte kapınıza gönderelim.