Piknik Etkinlikleri

Nesilden nesile hafta sonlarınızın vazgeçilmezi, günlük yaşamın stresinden uzakta, doğadaki güzelliklerin sevdiklerinizle eğlenmenin verdiği keyfin farkına vardıran piknik organizasyonları için servis aracı artık ServisciAmca.com ile çok daha kolay.  

Türkiye'de bir çok kurumsal çalışan firmalar ve personellerinin verimliliğini düşünen firmalar çalışanlarına yönelik çeşitli motivasyon aktiviteleri düzenlemektedir. İster firma çalışanlarına, ister firma çalışanları ve ailelerine yönelik olarak düzenlenen kurumsal piknikler, çalışanların birbirleri ve aileleri ile kaynaşmasını amaçlayan, konukların katılımı ve izlemesiyle gerçekleşen, sosyal, fiziksel, güç kazandırıcı, eğlenceli rekabetlerin oluşturulduğu, hoş vakit geçirilmesini sağlayan, motive edici, dinlendirici, misafirlerde bağımlılık yaratmayı amaçlayan organizasyonlara en konforlu ve ekonomik ulaşım aracını bulmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Çünkü ServisciAmca.com 14 yıllık servisçilik deneyimini müşteri memnuniyetine profesyonel bir şekilde yansıtmayı ilke edinmiştir. 

Üniversite öğrencilerine yönelik yurt aktivitelerinin başında gelen piknik organizasyonları yurt öğrencilerinin birbirlerine kaynaşmalarını kolaylaştırmaktadır. Öğrenci dostu olan ServisciAmca.com ile yurt organizasyonlarınızı güvenli, ekonomik ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca üniversitelerin kendi bünyesinde ya da öğrenci topluluklarının bireysel olarak düzenledikleri piknik organizasyonlarında da ulaşım aracı bulmak zaman kaybınıza neden olmayacaktır. Çünkü 3 adımda servisciAmca.com ile servisiniz belirlediğin noktada olacaktır. 

Özel vakıfların, grupların veya öğrenci topluluklarının düzenledikleri ağaçlandırma organizasyonlarında da ihtiyaç duyulan servis aracı belirlediğiniz kişi ve servis aracı adeti belirlediğiniz tarih, yer ve saatte orda sizi bekliyor olacaktır.