Özel Etkinlikler

Toplu olarak özel anlarınızı gerçekleştirebilmeniz için ihtiyacınız olan Servis aracını, kolay bulabilmeniz ve güvenli ödeme yapabilmeniz için ServisciAmca.com u gerçekleştirdik.

Kongreler:  ilim,sanat,hukuk,edebiyatgibi çeşitli konularda bilgi vermek amacıyla yapılan uzun konuşmalardır kongreler. Kongre organizasyonlarınızı toplu bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan ve organizasyonunuz için gerekli servis aracınızı bulmanız artık vakit kaybetmenize neden olmayacaktır. Çünkü zaman maliyeti ServisciAmca.com ile sıfırdır.

Konferanslar-toplantılar: İnavasyon ve girişimcilik üzerine konferanslar, kültür sanat konferansları, ulusal tıp kongrelerine siz isteyin biz sizin için en uygun servis aracını belirlediğiniz saatte gönderelim. 

Gençlik Festivalleri: Üniversitelilerin, gençlerin ve kendini genç hisseden herkesin vazgeçilmezidir gençlik festivalleri ve organizasyonları. Gerek konser verecek olan grupların gerekse konsere gidecek olan grupların ulaşımlarını kolaylaştıran tek adrestir ServisciAmca.com. Unutmayın ki belirlediğiniz tarih, saat ve yerden sizi almalarını sağlıyoruz. 

Fuar Organizasyonları: Kitap fuarı, otomotiv fuarı, tekstil fuarı gibi organizasyonlara ulaşımı kolaylaştırıyoruz. İsterseniz şirket çalışanlarınızın belirlediğiniz noktadan belirlediğiniz noktaya transferini gerçekleştiriyoruz. İsterseniz de fuar organizasyonlarına toplu bir şekilde gitmek isterseniz sizi istediğiniz noktadan size en uygun servis aracını ayarlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey adımları takip edip güvenli ödeme yönetimimize ödemenizi gerçekleştirmeniz.

Projeler: Projelerin vazgeçilmezi grup çalışmalarıdır. E-tohum projeleri gibi grup çalışmalarınızda gerek seyahat gerekse başka bir noktaya ziyaretleriniz için gerekli servis aracını ServisciAmca.com ile gerçekleştirebilirsiniz. İl dışındaki üniversitelerde yapılan sempozyumlara, akademik çalışmalara gibi organizasyonlarınızı ServisciAmca.com desteklemektedir. 

Ayrıca AB hibe programları toplantılarına, AB Gençlik Projeleri kapsamında düzenlenen yurt içindeki projelerinizin toplu seyahat etme gibi, şehir turları gibi, proje kapsamında yer alması gereken gezilecek yerleri gönül rahatlığı ile projelerinize dahil edebilirsiniz. Çünkü ServisciAmca.com var.