Okul Etkinlikleri

ServisciAmca.com üniversite öğrencilerinin ya da ilgili fakülte veya üniversitenin düzenlediği tüm etkinliklerde ulaşım sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. İlgili üniversitenin veya başka bir üniversitenin düzenlediği sempozyumlara katılacak öğrencilerin veya öğretim görevlilerinin ulaşımı için gerekli servis aracını sizin için gönderiyoruz. Öğrenci topluluklarının düzenlemiş oldukları güz toplantıları, kaynaşma yemekleri gibi etkinliklerde öğrenci topluluklarının bir arada güvenli bir şekilde etkinliğe gidip gelebilmesi için gerekli servis aracını talebiniz doğrultusunda istediğiniz saat ve tarihte size gönderiyoruz. 

Üniversitelerde özel kurumların düzenlediği eğitim programlarına öğrencilerin düzenli ve toplu bir şekilde gidebilmesi için eğitime özel servis araçları gönderebiliriz. Ayrıca gerek üniversitelerin gerekse öğrenci topluluklarının sürekli yaptıkları kariyer günleri, konserler, tiyatro oyunları, turnuvalar, piknik etkinlikleri ve yarışmalar, şenlikler gibi etkinliklerde öğrencilerin ulaşım sıkıntısını ServisciAmca.com ile ortadan kaldırabilirsiniz. Artık Kapadokya’ya, Trabzon Sümela Manastırına, Urfa Balıklı Göle, Gaziantep Sıra Gecelerine, Dolma Bahçe Sarayı’na, Ankara’da Anıtkabir’e gönül rahatlığı ile gidebilir ve servis aracı aramak için vakit kaybetmezsiniz. Çünkü ServisciAmca.com sizin için size uygun servis aracını ayarlıyor olacaktır.

Yeni yıla girerken birçok öğrenci topluluğu ve eğlence merkezleri yılbaşı organizasyonları planlanmaktadır. Bu planlamalar doğrultusunda yeni yıl organizasyonlarınızı ve gece organizasyonlarınızı gönül rahatlığı ile planlayabilirsiniz.  Üniversite öğrencilerin merakla bekledikleri ve vazgeçilmezi yıl sonu baloları için organizasyonlarınızda yanınızda yer alacaktır. İsterseniz bize not bırakarak her arkadaşınızı en uygun yerden alır ve gece bitiminde en uygun yere bırakır. Çünkü gece bitiminde servis aracınız sizi bekliyor olacaktır ve evlerinize güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlayacaktır. 

Üniversitelerde düzenlenen panellerde, söyleşilerde, kariyer günlerinde iş dünyasının önde gelen isimleri ile bir araya getirmek için öğrencilerinizin veya arkadaşlarınızın daha güvenli ve ekonomik gelmesini sağlayabilir ve onlara verdiğiniz değeri daha net gösterebilirsiniz.