Kurumsal Etkinlikler

ServisciAmca.com 'un vermiş olduğu kurumsal etkinlikler hizmetimizde ister şirket çalışanlarınız için isterseniz de misafirleriniz için toplu bir şekilde kurumsal etkinliklerinize ulaşımları için gerekli olan boş servis araçlarını ve otobüslerini ServisciAmca.com üzerinden rezervasyon yaparak veya 0850-885-0-869 çağrı merkezimizi arayarak ServisciAmca.com 'un anlaşmış olduğu servis araçlarını ve otobüslerini kiralayabilirsiniz. ServisciAmca.com 'un sizler için anlaşmış olduğu 10.000'nin üzerinde servis aracı ve otobüsü bulunduğu için sizi hiçbir zaman geri çevirmeyeceğinin ve rezervasyonunu yaptığınız otobüsün veya servis aracının belirlediğiniz noktada sizi bekleyeceğinin garantisini vermektedir. 

Şirket Toplantılarınız: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi en yoğun trafiğe sahip illerde kurumsal firmaların organizasyonları ve topluca ulaşımları için gerekli olan ulaşım araçlarını bulmakta çok fazla zaman kaybediyorlar. ServisciAmca.com da kurumsal bir firma olduğu için sürekli olarak toplantılar organize etmekte ve bu toplantılara katılacak misafirlerini özel servis araçları ile toplantılara getirmektedir. Sizler de misafirleriniz veya çalışanlarınız için servis araçları rezervasyonu yaparak ister toplantılara götürebilirsiniz, isterseniz de toplantılar düzenleyebilirsiniz. Misafirlerinize ve çalışanlarınıza hem kurumsal hem de manevi değer vererek şirketinize maksimum fayda da geri dönüşler elde edebilirsiniz.

Seminerler-Paneller-Kongreler: İş hayatımızdaki yoğunluklardan dolayı bir çok etkinliğe ve organizasyonlara ulaşmada gecikmeler yaşıyoruz. Eğer bir de Seminerlerde, Panellerde şirketimizi temsil edeceksek ve ekibimiz ile katılıyorsak, hem şirketimizin prestijini, hem kurumsal çalışma hayatımızı hem de şirketin sizi ulaştırması için maliyetlerini olumsuz yönde yaşamış oluyoruz. Firmaların bir çoğu gerek son dakika gerekse de önceden planlamış olsalar bile boş servis aracı kiralamakta zorlanıyorlar. ServisciAmca.com sizin hem zaman kaybetmenizi istemediği için hem de işlerinizden geri kalmanızı istemediği için sizin için boş servis araçlarını ve otobüslerini organize etti. Siz de ServisciAmca.com  farkıyla Seminerlerde, Panellerde, Kongrelerde firmanızın veya topluluğunuzun güçlü, kurumsal ve bir bütün olduğunuzu gösterebilirsiniz. Anlık rezervasyonlarınız için dilerseniz iletişim sayfamızdan e-mail atabilir, dilerseniz de  0850-885-0-869 çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Havaalanı Transfer Hizmetleri: ServisciAmca.com ile gerek şirket çalışanlarınız gerek misafirleriniz gerek ise de topluca seyahat eden arkadaş gruplarınız için boş servis aracı kiralayabilirsiniz. Örneğin İstanbul'da 15 kişilik bir grupsanız ve bir noktaya gitmek istiyorsanız İstanbul trafiğinde en az 2 saatinizi alacaktır. Çünkü gideceğiniz noktaya kadar 2-3 defa metrobüs, otobüs, dolmuş gibi indi bindiler yapacaksınız. Eğer eşyalarınız var ve havaalanı taşıma aracı grubunuzu istediğiniz yere götüremiyorsa çektiğiniz çile cabası olacaktır. ServisciAmca.com da sizin için Havaalanı Transfer Hizmetlerini başlattı. Anlaşmalı 10.000'nin üzerinde transfer araçları ile 7/24 size hizmet vermektedir. Havaalanı Transfer İstanbul için servis transfer aracı arıyorum? Atatürk Havaalanı Otel Transfer hizmet var mı? Antalya Havaalanından Otogar Transfer Hizmetiniz var mı? Alanya-Antalya Havaalanı transfer için servis aracı arıyorum? Adnan Menderes Havaalanı Çeşme transfer aracı var mı? Ankara Esenboğa Havaalanına Transfer Servis Aracı kiralamak istiyorum. gibi sorularınızın cevaplarını ServisciAmca.com ile çözüm bulabilirsiniz. ServisciAmca.com Türkiye'nin en büyük servis ve transfer hizmeti araç ağına sahip tek firmadır. Güveniniz Güvenimizdir.