Hakkımızda

ServisciAmca.com reel servisçilik sektöründe 15. yılını doldurmak üzeredir. 15 yıl içerisinde başta Gezi Turu Etkinlikleri, Doğa Yürüyüşü Etkinlikleri, Düğü Etkinlikleri, Kurumsal Etkinlikler, Üniversite Etkinlikleri, Özel Etkinlikler, Piknik Etkinlikleri, Sezonluk etkinlikler gibi organizasyonlarda faal olarak reel sektörde güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Reel servisçillik pazarında etkin ve kurumsal şekilde çalışma hayatını ServisciAmca projesi ile var olan müşteri portföyünü öncelikle İzmir ve Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin 7 bölgesinde ve sonrasında arz talebe göre Dünya'nın diğer ülkelerinde online olarak servisçilik sektöründe Türk markası olarak bir ilki gerçekleştirmek için çalışmalarına profesyonel ve yoğun bir şekilde devam ediyor. 

ServisciAmca ile insanların istemiş oldukları servis araçlarına ulaşmalarını kolaylaştırmak ve güven unsurunu müşteri memnuniyeti ile birleştirerek, insanların bilinç altındaki sevimli servis amcaları ile insanları bir arada buluşturmayı ilke edinmiştir.

SerivsciAmca'nın anlaşmış olduğu 10.000'nin üzerinde servis aracı bulunmaktadır. ServisciAmca 2015'in son çeyreğinde Türkiye'nin 4 bölgesinde var olmayı ve 15.000 anlaşmalı servis aracı ile sizlere hizmet etmeyi planlıyor.
 

İnsanların kolayca uçak bileti alabildiği, taksi çağırabildiği ve hatta yat ayarlayabildiği bir dönemde organizasyonlara toplu araç transferini gerçekleştirebilmek için daha bir ihtiyacı vardı. Artık servisçi amca ile bunu gerçekleştirebileceksiniz.