Gezi Turu Etkinlikleri

ServisciAmca.com ile tüm gezi turu organizasyonlarınıza ihtiyacınız olan servis araçlarınızı ve otobüslerinizi 3 adımda belirlediğiniz tarih ve saatte size en uygun servis aracınız veya otobüsünüz önceden belirlediğiniz noktada sizi bekliyor olacaktır. Arkadaşlarınız, eşisiniz dostunuz ile gezi turu organizasyonunuzu planladınız ve servis aracı veya otobüs kiralamak istiyorsunuz, Ankara’ya Gezi Turları Düzenlemek istiyorsunuz, Antalya’ya, İstanbul'a ve İzmir’e Travel Tur yapmak istiyorsunuz ama ulaşım aracı bulamıyorsunuz. Tek yapmanız gereken ServisciAmca.com üzerinden rezervasyon yapmanız ya da 0850-885-0-869 numaralı çağrı merkezimizden bilgi almalısınız.

Topluluk halinde yapılan geziler her zaman insana keyifli ve eğlenceli olmuştur. Servisciamca.com ile kültürel ve tarihi gezi turu etkinliklerinizi, turistik turlar çok rahat, konforlu ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Çanakkele-Gelibolu: I. Dünya Savaşı Çanakkale Deniz ve Kara Muharebelerinin yapıldığı yer olan Gelibolu Yarımadası, manevi değeri çok yüksek turizm merkezlerimizden biridir. Çok fazla şehitlik ve savaş eserleri bulunmasından dolayı tarihi milli park haline gelmiştir. Artık çok kolay bir şekilde dilediğiniz zaman organizasyonlar planlayabilirsiniz.

İzmir-Şirince: Şirince ilçesi İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan tarihi mimarisi başarıyla korunmuş turistik bir köydür. Her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği bu tarihi köye ulaşım servisciamca ile daha kolay hale gelmiştir.

İzmir-Efes: İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan Efes yılda 1.5 milyon turist tarafından ziyaret edilmektedir. Artemis Tapınağı, Celcus Kütüphanesi, Meryem Ana evi, İsa Bey Camii gibi tarihi yapılara ev sahipliği yapan Efes ilçesi gezi turu etkinliklerinde önemli bir zamana sahiptir.

Denizli-Pamukkale: Pamukkale UNESCO’nun belirlediği Dünya mirası listesinde yer alan nadir bölgelerimizden biridir. Denizli'de bulunan Pamukkale, kent kaplıcaları ve akan sulardan kalan karbonat mineralleri teraslarını, travertenleri kapsamaktadır.

Antalya-Aspendos: Antalya’nın Serik İlçesinde bulunan Anfi tiyatrosuyla meşhur bir antik kenttir. Antik tiyatro günümüzde hala konserler, etkinlikler için kullanılmaktadır.

Muğla-Ölü Deniz: Muğla’nın Fethiye İlçesine bağlı Ölüdeniz kumsalı 2006 yılında yüzde seksen iki oyla dünyanın en güzel kumsalı seçilmiştir. Kelebek Vadisi, Gemiler adası, Fethiye diğer gezilebilecek alanlardır. Ayrıca Antik çağda "Telmessos", yakın çağda "Meğri", 1934'den itibaren Fethiye adını alan ilçe Roma-Bizans devirlerinden kalma lahitler, ünlü Aminthas tapınak mezarı ve müze turistlerin ilgisini çeken mekânlardır.

Çorum-Alacahöyük: Alacahöyük, Çorum iline bağlı Alaca ilçesinin 15 km kuzeybatısındaki Hüyük köyündeki bir höyüktür. Bu höyükte dört ayrı kültür evresinden kalma 14 yerleşim ya da yapı katı saptanmıştır. Alacahöyük’te ele geçen buluntular, Ankara'daki Anadolu Medeniyetleri Müzesi ile 1941'de ziyarete açılan Alacahöyük Müzesi'nde sergilenmektedir. Alacahöyük ve Boğazköy'ü kapsayan alan 1988'de millî park ilan edilmiştir.

Nevşehir Kapadokya: Üniversite öğrencilerinin vazgeçilmez gezi merkezlerinden biri olan Kapadokya 60 milyon yıl önce; Erciyes, Hasandağı ve Güllüdağ’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkmıştır.

Trabzon Uzungöl: Trabzon'un Çaykara ilçesine bağlı turistik beldedir. Sık ormanları ve doğal güzelliği ile iç ve dış turistleri cezbetmektedir. Adını kıyısında bulunduğu gölden alır. Bu göl yamaçlardan düşen kayaların, Haldizen deresinin önünü kapatmasıyla oluşmuştur.

Sağlık açısından önemli bir yer tutan kaplıca ziyaretlerini topluca gidebilmeniz için size özel ulaşım imkanları sunuyoruz. Yalova’nın Meşhur Çamur banyosuna, Kaplıcalar diyarı Bolu’ya, Şifa dağıtan Afyon’a, Ankara’nın Kızılcahamam kaplıcalarına yapacağınız organizasyonların ulaşımlarını artık dert etmeyin. 

Ayrıca belirlediğiniz il ve ilçede belirlenen saatler arasında kent turları düzenleyebilir ve birden fazla yeri gezebilirsiniz. Bunların yanında Konya’da bulunan Mevlana’nın dergahı olan Mevlana türbesi, Karaman’da bulunan Yunus Emre Türbesi’ne dini ve etnik turlar düzenleyebilirsiniz. 

ServisciAmca.com ile bütün gezi turu organizasyonlarınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde sizin için ayarlıyoruz. Tek yapmanız gereken adımları takip edip güvenli ödeme yöntemi ile ödemelerinizi gerçekleştirip organizasyonlarınızın planlamasına daha fazla vakit ayırmak olacaktır. Çünkü servis aracınızı biz sizin için organize ediyor olacağız.