Doğa Yürüyüşü Etkinlikleri

Kalabalık ve gürültülü şehir hayatından bir an olsun uzaklaşmak, doğa ile baş başa bir gün geçirmek ve doğadaki güzellikleri grup arkadaşlarıyla paylaşmak isteyenlerin en büyük sorunu olan ulaşım aracını yani boş servis aracı kiralamak ve otobüs kiralamak için vakit kaybettirmeden kapınıza kadar getiriyoruz. İster dağcılık kulübü ister dağ organizasyonlarına ilgi duyan ve seven bir grup olun biz sizin için gitmek istediğiniz yere en uygun, konforlu ve ekonomik servis aracını ayarlayalım. Günümüzün önde gelen spor aktivitelerinden olan ve ülkemizin bu spor branşına oldukça elverişli olan dağlarına gitmeyi siz isteyin biz size en uygun servis aracı ile götürelim. Sağlıklı yaşamamız için doğa yürüyüşü faydalarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Siz de doğa yürüyüşü için gerekli malzemelerinizi hazırlayın ve servis araçlarınız kapınızda sizi beklesin.

Doğa yürüyüşü nedir? Kolay dağ yürüyüşlerinden zor dağ yürüyüşlerine, grup olarak yapmak istediğiniz kamp organizasyonlarına, Kanyon Geçişi ziyaretlerinize, gece görmek istediğiniz eşsiz manzaralı gece yürüyüşlerine, kültür gezilerinize, el değmemiş tabiat örtüsünü ölümsüzleştirmek için yapacağınız fotoğraf yürüyüşlerinize, ister konaklamalı ister günü birlik doğa yürüyüşlerinize, iş arkadaşlarınız ile ya da doğa sever arkadaşlarınız ile unutulmayacak bir gün olmasını istiyorsanız keşif yürüyüşlerinize, hem doğa yürüyüşü yapalım hem de piknik organizasyonu yapalım diyenler için bütün bu organizasyonların ulaşımlarını ServisciAmca.com ile ayarlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey kalkış noktasının adresini, tarihini, saatini ve servis aracının sizi geri alacağı adresi, tarihi ve saati doğru yazmanızdır. Çünkü ServisciAmca.com sizi bekliyor olacaktır. Ayrıca site üzerinde varış ve kalkış noktanız bulunmuyor ise bilgi almak için bilgi@servisciamca.com adresine başvuruda bulunabilirsiniz. Hemen size geri dönüş yapılacaktır.

ServisciAmca.com farkıyla seçimleriniz doğrultusunda güvenli, konforlu ve ekonomik servis aracını tek tıkla sizin içi organize ediyoruz. Seçiminiz doğrultusunda ister aynı noktadan isterseniz farklı noktadan araçlarımız sizi alacaktır.